O nas

 

CASTI PET CARE

Troszczymy się o zaspokojenie potrzeb zwierząt domowych zarówno tych małych jak i dużych, młodych i starszych. Właściciele znajdą u nas wysokiej jakości karmy i suplementy diety, a także produkty do higieny i bezpieczne akcesoria, dzięki którym zwierzaki mogą cieszyć się aktywnym i szczęśliwym życiem na każdym etapie.

Nasz zespół tworzą ludzie kochający zwierzęta, z pasją troszczący się o ich dobro. Wynikiem tego są starannie opracowane produkty, a stała współpraca z lekarzami weterynarii pomaga nam utrzymać wysoką jakość. Nieustannie pracujemy nad wzbogaceniem i urozmaiceniem naszej oferty, by spełniała kolejne oczekiwania.

 

Nasza miłość do zwierząt domowych nie kończy się tylko na produkcji. Chętnie dzielimy się doświadczeniem i udzielamy porad, aby edukować, kształcić właściwe postawy i pomagać właścicielom jak najlepiej opiekować się ukochanymi zwierzakami. Wspomagamy także schroniska dbając o potrzeby czworonogów, które zdane są na dobre serce człowieka. Tworzymy lepszy świat dla zwierząt.

Najwięksi miłośnicy zwierząt w naszym zespole:

 

slide0004_image008_01 slide0004_image011 slide0004_image010

Ryszard + Pan Maniek

Paweł + Frodo

Kasia + Bitch

 

Agata-i-Denis Kasia-i-Lucjan Magda-i-Rita

Agata + Denis

Kasia + Lucjan Magda + Rita

 

pies lablador casti Grzegorz-i-Perła_02 Grzegorz-i-Friko_02
Przemek + Castuś Grzegorz + Perła Grzegorz + Friko

 

Kasia i Reksio Bogusia + Daisy Bogusia-i-rybki_2
Kasia + Reksio Bogusia + Daisy Bogusia + rybki