Casti klatka dla ptaków

Klasyczna klatka dla mniejszych i średnich ptaków.  Posiada w zestawie dwa karmniki oraz system szybkiego czyszczenia w formie wysuwanej szuflady, dzięki temu zwierzę nie będzie roznosić nieczystości po całej klatce. Klatka idealnie sprawdza się podczas codziennego użytkowania. Produkt wykonano z najwyższej jakości materiałów.

CASTI Pokarm dla małych papug

CASTI Pokarm dla małych papug to pełnoporcjowa i odpowiednio zbilansowana dieta. Najwyższej jakości ziarna zbóż zostały wzbogacone mieszanką wyselekcjonowanych nasion. Cenne nienasycone kwasy omega 3+6 zawarte w siemieniu lnianym wspomagają serce, układ trawienny oraz wpływają korzystnie na wygląd papużek. Pokarm stanowi źródło wszelkich niezbędnych wartości odżywczych oraz naturalnych witamin i minerałów.

 

 

CASTI Pokarm dla dużych papug

Pełnoporcjowa i odpowiednio zbilansowana dieta. Wyjątkowa mieszanka nasion z komponentami, które są źródłem witamin, aminokwasów i minerałów. Fasola mungo zawiera cenne białko, którego aminokwasy wpływają na tworzenie się piór i ich zdrowy wygląd. Smaczne orzechy arachidowe zostały starannie wyselekcjonowane i idealnie uzupełniają potrzeby żywieniowe ptaków.