CASTI Klatka dla gryzoni

Klatka dla małych gryzoni. Wykonana jest z najwyższej klasy materiałów. Mocny plastik dolnej kuwety zapewnia bezawaryjne użytkowanie klatki
przez wiele lat. Design i solidne wykonanie sprawiają, że klatka jest nie tylko praktyczna, ale również estetyczna.

CASTI Transporter

Transporter przeznaczony dla małych i średnich psów, kotów oraz gryzoni i królików. Niezbędny podczas podróży lub wizyty u weterynarza.  Zapewni zwierzakowi odpowiedni poziom bezpieczeństwa i zmniejszy stres związany ze zmianami otoczenia. Posiada otwory wentylacyjne w celu jak najlepszej cyrkulacji powietrza  Wykonany z wysokiej jakości materiałów, które gwarantują jego trwałość. Dostępny jest w różnych rozmiarach.

CASTI Trociny dla zwierząt

Trociny dla małych zwierząt domowych wykonane są z naturalnego miękkiego drewna o naturalnym zapachu. Nie zawierają dodatków chemicznych. Specjalnie suszone, bardzo efektywnie wchłaniają wodę i nieprzyjemne zapachy, zapewniając zwierzętom odpowiednią higienę i czystość. Idealne dla gryzoni i królików.

CASTI Trociny dla zwierząt

Trociny dla małych zwierząt domowych wykonane są z naturalnego miękkiego drewna.  Specjalnie suszone, bardzo efektywnie wchłaniają wodę i nieprzyjemne zapachy, zapewniając zwierzętom odpowiednią higienę i czystość.  Idealne dla gryzoni i królików. Produkt wzbogacony naturalnie świeżym zapachem cytryny.

CASTI Pełnoporcjowa karma dla chomików

Smaczna pełnoporcjowa karma CASTI dla chomików to mieszanka najwyższej jakości zbóż i nasion, które są  podstawowymi składnikami diety gryzoni. Zawarte w mieszance białko oraz aminokwasy, witaminy i minerały zapewniają prawidłowy rozwój, korzystnie wpływają na funkcjonowanie organizmu i wygląd zwierząt. Karma CASTI idealnie sprawdzi się jako podstawa zbilansowanej diety.

Skład: pszenica, jęczmień, owies, granulat, kukurydza, groch, słonecznik, chrupki kukurydziane.

CASTI Pełnoporcjowa karma dla królików

Smaczna pełnoporcjowa karma CASTI dla królików to mieszanka najwyższej jakości zbóż i warzyw. W swoim zróżnicowanym składzie zawiera m.in. suszoną marchew, źródło witamin i karotenu, która korzystnie wpływa na funkcjonowanie organizmu i wygląd zwierząt. Karma CASTI w naturalny sposób wspomaga procesy trawienne  oraz dostarcza niezbędne dla zdrowia królików  składniki żywieniowe min. aminokwasy, witaminy i minerały.

Skład: pszenica, owies, granulat, kukurydza, bobik, groch, chrupki kukurydziane, marchew suszona.