CASTI Zabawka dla kota z walerianą

Zabawka z walerianą dla kotów w każdym wieku. Zabawka o niezwykle przyjemnym dla kota zapachu szybko stanie się jego ulubioną.
Posiekany korzeń waleriany, który znajduje się w wypełnieniu zabawki będzie podczas zabawy stopniowo uwalniał swój zapach. Jest on szczególnie lubiany przez koty, stymuluje je do zabawy i pobudza naturalne instynkty łowieckie.Nasycone kolory, kształt zabawki oraz sznurki z lamówki dodatkowo intrygują zwierze.
Uwaga: Kot powinien podczas zabawy pozostawać pod nadzorem. Sprawdzaj regularnie, czy zabawka nie jest uszkodzona i wymień ją, jeśli stwierdzisz uszkodzenie lub brak niektórych części. Po zakończonej zabawie, zalecamy zamknięcie zabawki w woreczku strunowym, który przedłuży zapach zabawki.
Każda zabawka wykonana jest ręcznie z dużą dbałością o estetykę i jakość. Wyprodukowano w Polsce.

Casti klatka dla ptaków

Klasyczna klatka dla mniejszych i średnich ptaków.  Posiada w zestawie dwa karmniki oraz system szybkiego czyszczenia w formie wysuwanej szuflady, dzięki temu zwierzę nie będzie roznosić nieczystości po całej klatce. Klatka idealnie sprawdza się podczas codziennego użytkowania. Produkt wykonano z najwyższej jakości materiałów.

CASTI Klatka dla gryzoni

Klatka dla małych gryzoni. Wykonana jest z najwyższej klasy materiałów. Mocny plastik dolnej kuwety zapewnia bezawaryjne użytkowanie klatki
przez wiele lat. Design i solidne wykonanie sprawiają, że klatka jest nie tylko praktyczna, ale również estetyczna.

CASTI Transporter

Transporter przeznaczony dla małych i średnich psów, kotów oraz gryzoni i królików. Niezbędny podczas podróży lub wizyty u weterynarza.  Zapewni zwierzakowi odpowiedni poziom bezpieczeństwa i zmniejszy stres związany ze zmianami otoczenia. Posiada otwory wentylacyjne w celu jak najlepszej cyrkulacji powietrza  Wykonany z wysokiej jakości materiałów, które gwarantują jego trwałość. Dostępny jest w różnych rozmiarach.

CASTI Kuweta

Prostokątna kuweta otwarta z ramką, która ogranicza roznoszenie żwirku.  Idelana dla wszystkich kotów,  może też służyć jako toaleta małym rasom psów. Dostępna w różnych kolorach.

CASTI Łopatka do kuwety

Wygodna i funkcjonalna łopatka do czyszczenia kuwety. Posiada otwory, które przepuszczają czysty żwirek. Usuwanie nieczystości będzie jeszcze prostsze a straty żwirku w czasie sprzątania kuwety zredukowane. Dostępna w różnych kolorach.